Skip to content Skip to footer

SELIT Kalitesi

İlham veren kaliteyi bu şekilde geliştiriyoruz.
Zemininizin keyfini çıkarabilmeniz için olağanüstü kaliteye ulaşmayı hedefliyoruz. 230 yüksek vasıflı ve motive çalışan her gün bu hedef doğrultusunda çalışmaktadır.

İşlerinin başarısına yalnızca müşterilerimiz inanmaz. SELİT ürünlerinin aldığı kalite damgaları ve ödüller hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz.
Normungs_und_Verbandsarbeit_620x400px
SELITPAD_Dielen_retuschiert_2106_quadrat
The Blue Angel
Alman hükümeti tarafından verilen eko-etiket Blue Angel, ürünlerimizin çevre, sağlık ve kullanım özellikleri açısından en yüksek standartları karşıladığını ve sağlıklı bir yaşam ortamı yaratılmasına katkıda bulunduğunu belgelemektedir.
TÜV Rheinland

SELIT, tavizsiz yüksek kalitemizin kanıtı olan dünyanın ilk TÜV onaylı altlığını sunuyor.

Emisyon testi: A+

Altlıklarımız Fransız VOC yönetmeliğine göre en düşük emisyon değerlerine sahiptir ve bu nedenle A+ işaretini taşımaktadır.

Ü mark

Tüm SELİT ürünleri yapı otoriteleri tarafından onaylanmış olup, Almanya’da “Ü işareti” olarak da bilinen uygunluk işaretini taşımaktadır.

%100 Almanya'da Üretildi

SELİT’te “Alman Üretimi” bir slogandan çok daha fazlasıdır. SELITAC®, SELITFLEX®, SELITPRO®, SELITBLOC® ve Basic serisi şiltelerimiz Rhineland-Palatinate’deki Erbes-Büdesheim’daki şirket merkezimizde üretilmektedir. SELITPRO® HD serisinin altlıkları da “Almanya’da üretilmiştir”.

Yenilik ve geliştirme

İlham veren kaliteyi bu şekilde geliştiriyoruz

Yenilikçiliğin lideri olarak, zemin kaplama sisteminin performansını artıran, zeminin zarar görmesini önleyen ve bina sakinlerinin konforunu artıran yenilikçi ürün fikirleriyle standartları belirlemeye çalışıyoruz.
Icon

Ürün geliştirme

Ürün gelişimi tam olarak izlememize ve geliştirme aşamasından itibaren kalite ve performans açısından yüksek standartlarımızı göstermemize olanak tanıyan şirket içi SELIT laboratuvarımızda geliştirilmektedir.
SELIT Kalitesi
Icon

SELIT Standartları

SELİT, döşeme ve akustik alanında çeşitli teknik komitelerde faaliyet göstermekte, çeşitli çalışma gruplarını ve proje gruplarını yönetmektedir. Bu, ilişkilendirme çalışmasından elde edilen yeni bulguların standardizasyonda doğrudan uygulanabileceği anlamına gelir. Tersine, standardizasyondan elde edilen yeni bulgular doğrudan ürün geliştirmemize akıyor.
SELIT Kalitesi
Icon

Kalite garantisi

Müşterilerimiz, ISO sertifikalı Kalite Yönetim sistemi ve iki aşamalı ürün kalite güvence sistemi sayesinde ürünlerimizin yüksek kalitesine her zaman güvenebilirler.
SELIT Kalitesi

SELIT standartları belirliyor

Aynı zamanda yüksek kaliteye ve tüketici güvenliğine de bağlıyız ve bu taahhüt kendi şirketimizin sınırlarını aşmaktadır. Bu bağlamda SELİT, hem ulusal (DIN standartları) hem de uluslararası (EN ve ISO standartları) düzeyde standardizasyon çalışmalarında oldukça aktiftir.

Yeni test yöntemleri ve taslak standartlar geliştirerek, laboratuvarlar arası araştırmalara katılarak ve yürüterek, bilgi alışverişinde bulunarak ve aktararak, müşterilerimiz için standartları tanımlıyor ve ürünlerimiz için yeni bilgiler kazanıyoruz.